Bayanlar Poker Gecesi

Poker, eril ya da kadınsı olduğu açıklanabilecek bir kelime değildir. Bununla birlikte, poker sözcüğü konuşulduktan sonra, 2’den 3’ü açıklayacaktır, erkeklerin akşam yemeği için bir masaya takılan erkeklerin fotoğraflarına, genellikle bir bira içmenin yanı sıra bir puro içmesine de yol açacaktır.

Yine de bu, durum hiç değil. Ayrıca bunu kanıtlamak için, genel Poker oyununda tamamen yeni bir şekil vardı, sadece kadın liglerinde yazıyordu. Evet, yaylarla kaplı hoş pembe olanları değil, geleneksel kil nickli kümeleri hala kullanıyorlar! Bayanlar bu kart oyununu fırtınaya kaptı.

Canlı yarışmalar büyük kazanımlar yaşamıştır. Muhtemelen bunlardan en sonuncusu, Londra’nın İngiltere’de çalışan, Aralık 10’da Bayanlar için sadece canlı oyun için iyi bir üne sahip olan 2. Kadınlar dünyasıydı.

Bu turnuva, kadın pokerinde en büyük isimlerden bir tanesinin geldiğini gördü. Oyuncular, Erica Schoenberg, May Macerias, Katharine Hartree, Jackie Meecham ve Shelley Rubenstein’ın beğenisine düştü. Çoğu 36 kadın, satın almak için 3.000 $ ‘ı düşürürken, 50.000 $’ lık toplama ödülü kazanma şansı vermedi. Çok fazla cips!

Her ne kadar bazıları cinsiyetçi ve yasadışı olmak üzere eşleşmelere dayanıyor olsa da, bu tür toplantılara ev sahipliği yapma onaylarını azaltmak için bazı forumlara yol açıyor. Kadınların canlı yarışmaları dünya genelinde güçlü olmaya devam ediyor. Son zamanlarda, yeni İngiltere HHP’nin yeri ya da High Heel Shoes Poker turu haline geliyor.

Bir Hollywood Florida karısı ve annesiyle kurulan tek kadın grubu, kadınların oyunda kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor. Her kadın birkaç erkek tarafından kuşatılmaktan korkmaz. Ancak bir kısmı, bunun biraz tedirgin oldukları ve benzer cipslerle oynamayı hak ettikleri gibi kötü göründükleri anlamına geldiğini belirtti.

Bir kadının tek ayarını sağlamak, bir Texas Hold’em turu sırasında zaten hissedilen gereksiz aşırı gerilimi azaltmak için mükemmel bir yöntemdir. Şu anki kumarhane turnuvası oyuncularının sadece% 6’sı kadın olduğu için, bu oyunun beğenileri kadınları çekmek istiyor ve aynı zamanda da ilgilenmeyi gerektiriyor ancak genel oyunun son derece erkek merkezli olmasından dolayı yer alma konusunda endişeli.

İçinde bir “erkeğin erkeğin olacağı” atmosferi var, burada sadece birinin cinsiyeti nedeniyle belirlenmiş ve derhal bir hedef tasarlanmıştı. Hanımların eşit olması, çalıştığınız kartlar ve kişisel Poker yöntemlerine dayanan, kısmen yetenekli bir oyun unvanının acelesine katılma şansı nedeniyle aynı derecede önemlidir. Buradaki son nokta, bu oyun zihninizde belirli bir cinsiyete sahip olarak üretilmedi ve Amerikan Tarihindeki diğer herhangi bir sporda olduğu gibi, oyuncular erkek ise ya da belki de bu oyunda geçerli bir oyun türü gibi tanınmalı ve saygı görmeli durum, tüm bayanlar.

You may also like :