En Sıkıcı 10 Şey Poker Oyuncuları Masalarda

Poker hızlı bir sprint yerine uzun ve istikrarlı bir yarış. Bu yüzden oyuncuların huzuru ve huzuru sürdürmesi önem kazanıyor. Örneğin poker oynarken insanların yapmaması gereken bazı şeyler vardır, poker oynarken ağzınıza dokunmayın. En sakin oyuncuların bile soğukkanlılıklarını kaybedecek ve onları çıldırtan bazı şeyler vardır. Poker oyuncularının genelde masada yaptıkları en sinir bozucu şeyleri bulmak için okumaya devam edin!

Balıkların Öğretimi ve Berating

Balıkları öğretmek ve beslemek poker oyuncularının yapması en rahatsız edici şeylerden biridir. Oyunculara oyunda nasıl daha iyi yapabileceklerini öğretmek ve onlara küçümsemek onlara gerçekten zarar verir. Craig McCorkell, hiç kimsenin oyun oynarken diğer oyuncuları eleştirmemesi gerektiğine inanırken, Ashley Mason, herkesin nasıl oynadıklarına dair kişisel dileğinin olması gerektiğini ve kimsenin karışmaya hakkı olmadığını düşünüyor. Genellikle oyunun sihirbazları, oyunun sevmediği eğlence oyuncularına zarar verir.

Bayiyi Kötüye Kullanma

Dağıtıcıyı oyun sırasında kötüye kullanmak, listede ve en çok kullanılan şeylerin başındadır. Oyunlar ısındığında bayilere sıkça kart atılır. Aynı şekilde, kokteyl garsonları da taciz ediliyor ve hakaret ediliyor, bu da pokerde çok rahatsız edici bir şey.

Kötü Kişisel Hijyen

Profesyonel poker oyuncuları zayıf kişisel hijyenden nefret eder ve aynı şekilde oldukça sinirlenirler. Pis kokulu oyuncular çok can sıkıcı ve kapatıyorlar. Çoğu oyuncu hasta hijyenine ve dağınık oyun arkadaşlarına tahammül edemez.

Tank

Tankta çok fazla zaman geçiren oyuncular diğer oyuncuları rahatsız ediyor. Sahte tankçılık profesyoneli çoğu insandan nefret ediyor.

Bollock konuşuyor

En sıkıntı listesinde en üst sıralarda yer alan bir şey, çok fazla ya da saçma konuşan insanlardır. Oynarken, bir oyuncu bollock’la konuşurken diğer oyuncuları rahatsız eder ve oyuna konsantre olamazlar.

Konuşma Stratejisi

Her oyuncunun kendi stratejileri vardır, ancak halka açık bir şekilde onları kesmek gerekmez. Ayrıca, profesyoneller stratejilerden ve ipuçlarından bahsederken başkalarını da şaşırtıyor. Bir oyuncu, oyun hakkında ipuçları verirken rakibin gözüne kürdan sokmak istediğini bile bildirdi. Masada kesin bir hayır.

Coşku fazla

Aşırı coşku distemper profesyoneller ve bazen de oyunu sarmak. Kazanırken veya gülerken ve sırıtarak şarkı söyleyen oyuncuların örnekleri poker oyuncuları arasında çok yaygındır.

Açı atıcılar

Bir açı atıcı kimse tarafından sevilmez ve bu alışkanlık insanları delirtir. Nicolas Levi, aynı zamanda nişancı atışlarından da şikayetçi oldu, ancak diğerleri onu suçladığı zaman en çok sinirlenir. En çok sevmediği bir şey bu.

Hollywood

Poker oyuncuları gösteri yaptığında rakiplerini rahatsız eder ve saçlarını çekmelerini sağlar. Tüm poker oyuncuları oyunculuk konusunda korkunç, bu yüzden karşılaştıkları sıkıntıları arttırıyor. Masada birinin gerçek benliği olmak her zaman daha iyidir.

Açık Chip Stack Sorusu

Herkes bunu yaşadı. Bu soru neredeyse tüm Poker oyuncularına sorulur. Oyuncunun rakibi istiflerine bakar

You may also like :