SADECE MESLEJİ NASIL ÇALIŞABİLİRSİNİZ?

Blackjack oyunlarındaki uzmanlar, filmlerde izlediğiniz bireylerin aksine – servetlerini boşa harcamıyorlar, gösterişli kıyafetler giymiyorlar ve onların arasında kadın yok! Aksine, masanın etrafındakilere ve aynı zamanda bu masayı kullananlara odaklanırlar. Duyguların varlıklarına yemelerine izin vermiyorlar. Masa soğuduğunda ileri doğru hareket ederler.

Blackjack’i ciddiyetle oynayabilmek için, dikkat etmeniz gereken birkaç konu var

1) Eğitim. Çok sayıda öğrenme kartı sayımı ve temel strateji edinin ve bunları somut kumarhane ortamında yapmaya çalışın. İkiye katlanmak yerine antrenman yaparken küçük parayla eğlenin. Eğitimin amacı, çalıştığı kartları kullanarak akışkan olduğunuzdan emin olmak ve birçok dikkat dağıtıcı olmasına rağmen gelecek kartları görmeye başlamanıza izin vermektir. Daha birçok ipucu ve teknik var, ancak basitçe temel stratejiyi mükemmelleştirmeye çalışmak ve kart saymak sizi birkaç hafta veya belki de yıllar önce almak zorunda!

2) Para. Gevşek bir değişiminiz yoksa birçoğunuz yoksa, kumarhanelere girmeyin. Niye ya? Çünkü bu zor kazanılmış parayı ve korkuyu kaybetme endişesi içindesiniz, her zaman yanlış şekilde duyguları geliştirirsiniz. Kumarhaneye girip evinizle eğlenirken, bayilik yerine her zaman blackjack 21 elde etmekten korkmalısınız! Bunu nasıl yapabilirsiniz? Eh, satıcının çizgilerini kaybettiği ya da kartların lehinize olduğu blackjack masalarını kontrol etmek bunu sağlayacaktır! Belli ki yanlış saymış olmalısın, devam et. Sıkışmış hissi olanlar için, yanlış saydığınızdan beri eve para kaybetmeyi unutmayacaksınız. Bu tehlike.

3) Ne olursa olsun, harika ol. Bu gerçekten ikinci ipucunda yer alıyor. Blackjack oyunundaki tüm profesyoneller, her ne zaman olursa olsun beyinlerinde bu olmalıdır! Sadece bir süre yanlarında oturan çekici bebeği etkilemek için egolarını kovalamak için bir an zafer ve sen de sahipsin! Para boşa gider ve ayrıca bebek seninle birlikte uyuyamaz! Duygularınızı kart oynamaya bağlamayın, aksi halde sorun talep ediyorsunuz. Blackjack profesyonellerinin neden sürekli oynaması ve kazanması, kayıplarına kızmadıkları, ancak diğer masaları ne zaman kontrol edip kontrol edebileceğinizi veya sadece kumarhaneyi tamamen terk etmeleri gerektiğini bilir. Kazansalar bile, kazandıklarına dikkat ederler ve kendi hazırlıkları yaparlar, masa bir kez onlara karşı döner ve bu gerçekleştiğinde ilerler.

Nihayetinde, dünyanın en iyi oyuncularını almak, krupiyenin ellerinden bakmak için çok hızlı zamanlamada kartları sayabilmeniz değildir; ne olursa olsun, kimsenin sizi hareket ettiremediği bir sakinlik. Bu yaşam tarzında ilerlemeyi kabul etme zamanı gelmedi mi?

You may also like :